CT019TN02 V.4

| panel model | CT019TN02 V.4 |
|---|---|
| Zespół Marka | INNOLUX |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,1.9 inch, 176×220 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| CT019TN02 V.4 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Tryb wyświetlania | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktywny obszar | 29.832×37.29 mm |
| Zarys | 35.9×48.2 mm |
| Powierzchnia | |
| Współczynnik kontrastu | 200:1 (Typ.) |
| Wyświetl kolory | 65K/262K |
| Czas odpowiedzi | 30 (Typ.)(Tr+Td) |
| Kąt widzenia | |
| Typ lampy | 1 pcs WLED |
| Interfejs sygnału | CPU |
LCDs-Display.com to specjalistyczny dystrybutor zapasu INNOLUX CT019TN02 V.4.
INNOLUX CT019TN02 V.4 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty INNOLUX CT019TN02 V.4 pdf lub szczegółowej specyfikacji INNOLUX CT019TN02 V.4 lub innych wyświetlaczy LCD INNOLUX, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od INNOLUX Dystrybutor CT019TN02 V.4 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
INNOLUX CT019TN02 V.4 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty INNOLUX CT019TN02 V.4 pdf lub szczegółowej specyfikacji INNOLUX CT019TN02 V.4 lub innych wyświetlaczy LCD INNOLUX, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od INNOLUX Dystrybutor CT019TN02 V.4 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Zbliżone Kategorie dla "CT019TN02 V.4"
- INNOLUX CT019TN02 V.4
- Arkusz danych CT019TN02 V.4
- Obraz CT019TN02 V.4
- Cena CT019TN02 V.4
- Dystrybutor CT019TN02 V.4

